Targi edukacyjne Poznań 2017

Już za dwa dni ruszą targi edukacyjne w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 7a. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną większości szkół z Poznania oraz powiatu Poznańskiego, dodatkowo będzie okazja aby porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami danych placówek.

Licea Poznań bardzo często wystawiają się na tym wydarzeniu aby przyciągnąć jak najwięcej kandydatów do siebie. Każda z placówek pokazuje na swoim stanowisku swoje atuty oraz zachęca do przyjścia na drzwi otwarte i przedstawia profile jakie wystartują na najbliższy rok.

Uczelnie Poznań również się wystawiają na tych targach w hali numer 8. Znajdziemy tutaj nie tylko uczelnie z Poznania ale również z innych miast Polski a nawet z zagranicy. Będzie możliwość poznania oferty edukacyjnej wielu uczelni oraz porozmawiania ze studentami czy też wykładowcami aby wypadać jak się studiuje na tych uczelniach.

Targi trwają od piątku do niedzieli dzięki czemu każdy zainteresowany powinien znaleźć czas aby przyjść i zapoznać się z ofertami szkół oraz uczelni. Oczywiście wstęp jest bezpłatny i znajdziemy tutaj również dużo innych atrakcji niż tylko promujące się placówki edukacyjne. Jednak jeżeli ktoś nie lubi w taki sposób znajdowania informacji to zapraszamy na stronę internetową gdzie można zapoznać się z ofertą wszystkich placówek.